« Powrót do artykułów

Łatwa pożyczka dla małych firm od Aasa

Łatwa pożyczka dla małych firm od Aasa

Małe firmy także mają swoje specjalne potrzeby związane z finansowaniem wydatków. Uzyskanie pożyczki może być jednak bardziej skomplikowane ze względu na mniejsze dochody, ale w Aasa Dla Biznesu mamy odpowiedź również na ten problem. Nasza pożyczka ratalna...

Łatwa pożyczka dla małych firm od Aasa

Małe firmy także mają swoje specjalne potrzeby związane z finansowaniem wydatków. Uzyskanie pożyczki może być jednak bardziej skomplikowane ze względu na mniejsze dochody, ale w Aasa Dla Biznesu mamy odpowiedź również na ten problem. Nasza pożyczka ratalna dla firm to szybkie i łatwe wsparcie – całkowicie przez internet!

W Polsce działa około 2 milionów firm zatrudniających od 1 do 9 osób – to mikro i małe firmy, które funkcjonują w najróżniejszych branżach. Założenie działalności gospodarczej nie jest obecnie bardzo trudne, dlatego to popularna forma pracy na własny rachunek. Małe firmy jednak także wymagają właściwego wsparcia finansowego – zdarza się, że zebrane przez właściciela biznesu oszczędności nie są wystarczające do pokrycia początkowych kosztów. Także częsta jest sytuacja, gdy płynność finansowa małej firmy jest zagrożona przez brak terminowej spłaty faktur czy sezonowe problemy ze znalezieniem klientów.

W związku z tym w wielu firmach pożyczki są najpopularniejszą formą finansowania wydatków – zarówno tych dotyczących bieżącej działalności, jak i tych pojawiających się nagle. Po pożyczkę firmową można udać się do banku, ale nie jest to konieczne – alternatywnym wyborem jest pożyczka dla małych firm Aasa, która została opracowana specjalnie z myślą o biznesie.

Z Aasa Dla Biznesu czekają na ciebie pieniądze przez internet

Gdy chcesz zdecydować się na wzięcie pożyczki dla swojej firmy, w Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy atrakcyjną pożyczkę dostępną całkowicie przez internet. Można wziąć ją w kilka minut na naszej stronie internetowej, dlatego to bardzo wygodna i szybka alternatywa dla pożyczek bankowych.

Aby otrzymać pożyczkę, skorzystaj z naszego kalkulatora znajdującego się na stronie głównej. Wskaż, ile pieniędzy potrzebujesz, a także na ile miesięcy chcesz wziąć pożyczkę. Możesz natychmiast zobaczyć, ile wyniesie pierwsza rata oraz ile łącznie będziesz mieć do spłaty – wobec tego z góry wiesz, na jaki wydatek się przygotować, dlatego nie zaskoczą cię żadne dodatkowe opłaty.

Gdy już wybierzesz właściwą sumę i okres swojej pożyczki dla firmy, po prostu wypełnij wniosek. Nasza pożyczka ratalna jest pożyczką na oświadczenie, wobec tego nie musisz przedstawiać nam żadnych dokumentów, na przykład dokumentów rejestracyjnych, księgowych czy bankowych. Od pożyczkobiorców nie wymagamy też żadnych zabezpieczeń, na przykład poręczeń, hipoteki, podpisania weksla in blanco. To powoduje, że nasza pożyczka to dobry pomysł dla każdej firmy.

Twoja firma nigdy nie zostanie bez pomocy!

Poprzez łatwą i szybką pożyczkę Aasa Dla Biznesu nie musisz już obawiać się, że zostaniesz bez środków wtedy, gdy pojawią się jakieś szczególne okoliczności. Razem z nami możesz złożyć wniosek o swoją pożyczkę bezpośrednio przez internet, bez potrzeby wychodzenia z biura czy z domu, a pieniądze będą przekazane na twoje konto albo czekiem Giro – wybierz taką formę wypłaty, która odpowiada ci najbardziej.

« Powrót do artykułów