Poznaj zespół Aasa,
który dla Ciebie pracuje

Właścicielem marki i platformy pożyczkowej Aasa dla Biznesu jest Aasa Polska S.A., technologiczna firma finansowa o skandynawskich korzeniach. Z sukcesem funkcjonujemy na polskim rynku od 2012 roku. Należymy do grupy Aasa Global, która działa również na rynku szwedzkim, fińskim i estońskim.

Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla małego biznesu i konsumentów, w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania. Łączymy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo. Dostarczamy nasze produkty poprzez kanał on-line, jak również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży.

Ściśle współpracujemy z renomowanymi instytucjami branżowymi takimi jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej – ERIF i Infomonitor. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych, dbamy o rozwój rynku i klienta.

Dominik Ciula

Dominik Ciula ma 7 letnie doświadczenie w sprzedaży i tworzeniu produktów finansowych, a od 2016 roku jest odpowiedzialny w Aasa Polska za wdrożenie i stały rozwój oferty dla przedsiębiorców Aasa dla Biznesu nagrodzonej tytułem Najlepsza Pożyczka Biznesowa Roku 2016, 2017 i 2018.

To wielkie wyróżnienie dla nas, które udaje się powtarzać przy rosnącej konkurencji, ale przede wszystkim nagroda za dopasowanie oferty finansowania do realnego biznesu. Dzięki wytężonej pracy wiemy, że pomagamy firmom w realizacji inwestycji i ich rozwoju. To wyróżnienie pracuje dla naszych Klientów.

Patrycja Gołębicka

Patrycja Gołębicka odpowiedzialna jest za zarządzanie sprzedażą produktów finansowych w Aasa Polska od inauguracji działalności firmy w roku 2012. Budując stabilną pozycję firmy w Polsce z sukcesem wykorzystała swoje doświadczenie managerskie zdobyte na kilku rynkach europejskich.
Efektem pracy Patrycji jest coraz szerszy dostęp do finansowania dla małych przedsiębiorstw zarówno w biurach doradców kredytowych jak i w kanale online.
Patrycja została uhonorowana nagrodą Manager Roku 2018 Loan Magazine za wpływ na rozwój firmy, zespołu oraz całego rynku pożyczkowego w Polsce w trosce o dostęp Klientów do szybkiego finansowania potrzeb.