Zobacz,
dlaczego warto skorzystać
z oferty Aasa dla biznesu

finansowanie

Finansowanie już od 1 dnia prowadzenia działalności

Doskonale rozumiemy potrzeby mikro-przedsiębiorców i startujących biznesów. Jako nieliczni udzielamy wsparcia finansowego również firmom, które dopiero rozpoczęły swoją działalność. Dzięki nowym technologiom do podjęcia decyzji o kredytowaniu wystarczą nam Twoje podstawowe dane i NIP.

Błyskawiczna decyzja kredytowa

Błyskawiczna decyzja kredytowa i podpisanie umowy online

Działamy w oparciu o najbardziej nowoczesne systemy oceny zdolności kredytowej. W kilka sekund podejmujemy decyzję o udzieleniu finansowania. Błyskawicznie przelewamy środki dzięki możliwości podpisania umowy online.

wakacje od spłaty

Minimum formalności i miesięczne wakacje od spłaty

To Ty decydujesz o okresie, w jakim chcesz spłacić pożyczkę. Wiemy, że Twoi kontrahenci nie zawsze płacą faktury na czas i przez to ciężko jest zachować płynność finansową. Dlatego dajemy Ci również możliwość zawieszenia na miesiąc płatności raty pożyczki.

doradca klienta

Twój osobisty Doradca Klienta

Zaloguj się do Panelu Klienta, aby wygodnie zarządzać swoją pożyczką. Uzyskasz dostęp do kalendarza płatności. Będziesz mieć możliwość zlecenia przelewu bezpośrednio z aplikacji. W prosty sposób złożysz wniosek o miesięczne „Wakacje od spłaty” kapitału lub o nową pożyczkę.