« Powrót do artykułów

Pożyczka dla firm jednoosobowych

Pożyczka dla firm jednoosobowych

Jednoosobowa działalność gospodarcza jest obecnie najbardziej popularną formą prowadzenia przedsiębiorstwa. Wyróżniają ją niewielkie koszty rejestracji oraz łatwość założenia i zamknięcia, co możliwe jest również przez internet. Także takie firmy mogą korz...

Jednoosobowa działalność gospodarcza jest obecnie najbardziej popularną formą prowadzenia przedsiębiorstwa. Wyróżniają ją niewielkie koszty rejestracji oraz łatwość założenia i zamknięcia, co możliwe jest również przez internet. Także takie firmy mogą korzystać z pożyczek i kredytów w celu finansowania swojej działalności.

Firmy jednoosobowe funkcjonują w wielu różnych branżach – od sprzedaży w internecie, poprzez świadczenie usług, a skończywszy na produkcji. Jednak już często na początku konieczne jest uzyskanie odpowiednich środków na prowadzenie działalności, gdy nowy przedsiębiorca nie dysponuje oszczędnościami. W takich sytuacjach dobrym wyborem będzie pożyczka ratalna, która będzie łatwa w spłacie.

Po pożyczkę możemy wnioskować nie tylko po określonym czasie działalności firmy, ale również wtedy, gdy dopiero została ona założona. To duża pomoc finansowa dla nowych przedsiębiorców, którzy pragną postawić na intensywny rozwój. Bez właściwego wsparcia ze strony instytucji pożyczkowych nie byłoby to takie łatwe.

Gdzie możemy udać się po pożyczkę dla jednoosobowej działalności?

Gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki dla firmy, możemy skorzystać z ofert pożyczek bankowych oraz pozabankowych. Zwykle to właśnie pożyczki dla firm w bankach kojarzą się lepiej, ale warto też wskazać, że firmy pożyczkowe zasługują na uwagę. Warto porównywać oferty, aby znaleźć dla siebie taką, która będzie najbardziej korzystna.

Nowe firmy jednoosobowe mogą liczyć głównie na mniejsze sumy, co wynika z braku wysokich dochodów oraz krótkiego stażu. Instytucje nie są wtedy zbyt skore do udzielania pożyczek, ponieważ przedsiębiorca nie jest wtedy w pełni godnym zaufania klientem i ryzyko braku spłaty jest wyższe. Gdy będziemy chcieli pożyczyć większą kwotę, wówczas pożyczkodawca może zażyczyć sobie dodatkowych zabezpieczeń czy poręczenia. Gdy mamy regularne dochody, instytucja przeliczy je i będzie mogła zaproponować nam pożyczkę odpowiadającą naszej zdolności kredytowej.

Czas spłaty pożyczek gotówkowych dla firm to zwykle do 10 lat, wobec tego kwota może być rozłożona na taką liczbę rat, aby była ona prosta w spłacie.

Jaka pożyczka dla firm jednoosobowych będzie najlepsza?

Przy poszukiwaniu odpowiedniej pożyczki powinniśmy sprawdzić przede wszystkim warunki oraz koszty. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nowe firmy mogą mieć więcej trudności ze znalezieniem dla siebie idealnej oferty, niemniej jednak warto sprawdzać różne propozycje.

W Aasa Dla Biznesu przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną pożyczkę ratalną dla firm. To pożyczka, która udzielana jest w kwocie od 1 000 do 10 000 złotych z możliwością rozłożenia aż na 24 raty, dlatego jest łatwa w spłacie. Od pożyczkobiorców nie wymagamy dostarczania dokumentów księgowych, bankowych i rejestracyjnych. Ponadto pożyczki oferujemy bez zabezpieczeń i poręczeń. To również idealna pożyczka dla firm jednoosobowych, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego w celu rozpoczęcia działalności czy finansowania bieżących wydatków.

Wniosek o naszą pożyczkę gotówkową dla firm można złożyć już teraz przez internet – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Aasa Dla Biznesu!

« Powrót do artykułów