« Powrót do artykułów

Pożyczka dla firm bez dochodu

Pożyczka dla firm bez dochodu

Posiadanie własnej firmy to często duży stres – dotyczy to przede wszystkim momentów, gdy brakuje zleceń oraz zamówień, ponieważ wtedy przedsiębiorca nie może liczyć na zyski. To prosty sposób na utratę płynności finansowej, a w konsekwencji może prowadzić...

Posiadanie własnej firmy to często duży stres – dotyczy to przede wszystkim momentów, gdy brakuje zleceń oraz zamówień, ponieważ wtedy przedsiębiorca nie może liczyć na zyski. To prosty sposób na utratę płynności finansowej, a w konsekwencji może prowadzić on nawet do bankructwa biznesu. W takich przypadkach możemy próbować ratować się pożyczkami. Gdzie możemy otrzymać pożyczkę dla firm bez dochodu?

Brak dochodów w biznesie nie jest niczym dziwnym, gdy jest krótkotrwały. Gdy jednak firma nie osiąga żadnych dochodów przez dłuższy czas, może to odbić się negatywnie na jej kondycji finansowej. Oczywiście, podczas gdy z jednej strony nie ma wystarczających dochodów, z drugiej pojawiają się obciążenia – kolejne faktury do opłacenia, czynsz za biuro lub inną przestrzeń, składki do odprowadzenia do ZUS oraz podatki do US. Jeśli firma nie może liczyć na pieniądze z innego źródła, pozostaje pożyczka.

Oczywiście, warto też wydzielić jeszcze jedną grupę pożyczkobiorców korzystających z pożyczek bez dochodu – są to osoby, które dopiero rozpoczynają swoją działalność gospodarczą, dlatego nie mogą jeszcze wykazać dochodów. Dla nich przygotowuje się specjalne pożyczki na start.

Gdzie możemy wnioskować o pożyczkę dla firm bez dochodu?

Po tego rodzaju pożyczkę możemy udać się do banków oraz firm pozabankowych. Warto zapoznać się z różnymi propozycjami, ale musimy pamiętać o tym, że pożyczkę w banku otrzymamy tylko wtedy, gdy spełnimy bardziej wyśrubowane wymagania niż przy pożyczkach pozabankowych.

Różnice dotyczą również kwot, o które możemy wnioskować. Pożyczka dla firm bez dochodu w zależności od tego, kto ją udziela, może wynosić od 10 000 do ponad 500 000 złotych. Czas spłaty może wynieść nawet 10 lat. Oczywiście, przy tak dużych kwotach może być wymagane dodatkowe zabezpieczenie czy poręczenie. Zabezpieczeniem może być weksel in blanco czy hipoteka na nieruchomości.

Jakie wymogi musimy spełnić?

Aby otrzymać pożyczkę dla firmy bez dochodów, musimy najczęściej przedstawić informacje dotyczące prowadzonej działalności – przy niższych sumach nie ma najczęściej potrzeby dostarczania dokumentacji. Także w naszej firmie Aasa Dla Biznesu nie ma konieczności przedstawiania dokumentów takich jak dokumenty rejestracyjne, księgowe czy bankowe, aby otrzymać pożyczkę.

Wymogiem jest też w większości firm brak zadłużeń odnotowanych w rejestrach dłużników – Biurach Informacji Gospodarczej. Taki wymóg stosujemy również w Aasa Dla Biznesu. O pożyczkę można jednak wnioskować u nas również w sytuacji, gdy mamy pożyczkę lub kredyt w banku – warunkiem jest terminowe spłacanie zobowiązania.

Skorzystaj z pożyczki Aasa Dla Biznesu już teraz!

Jeżeli potrzebna jest szybka pożyczka dla firm bez dochodu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Aasa Dla Biznesu – przygotowaliśmy specjalną pożyczkę internetową, o którą można wnioskować bez wychodzenia z firmy lub z domu. To pożyczka ratalna, której maksymalna kwota to 10 000 złotych, natomiast okres spłaty wynosi 24 miesiące. Zapraszamy serdecznie!

« Powrót do artykułów