« Powrót do artykułów

Kiedy warto wybrać pożyczki dla firm bez ZUS i US?

Kiedy warto wybrać pożyczki dla firm bez ZUS i US?

Nie każdy przedsiębiorca ma czas na zbieranie kompletu dokumentów wymaganych do uzyskania pożyczki. Nie każdy jest też w stanie je przedstawić. Właśnie w takich sytuacjach dobrym wyborem są pożyczki bez zaświadczeń. Możemy często otrzymać je praktycznie od...

Nie każdy przedsiębiorca ma czas na zbieranie kompletu dokumentów wymaganych do uzyskania pożyczki. Nie każdy jest też w stanie je przedstawić. Właśnie w takich sytuacjach dobrym wyborem są pożyczki bez zaświadczeń. Możemy często otrzymać je praktycznie od ręki!

Firmy potrzebują pieniądze na szereg różnych celów – od finansowania codziennej działalności, a skończywszy na rozwoju i inwestycjach. Do dyspozycji mamy obecnie wiele różnych form finansowania zewnętrznego, a najbardziej popularna to pożyczki dla firm. Możemy ubiegać się o nie zarówno w bankach, jak i w firmach pozabankowych.

Pożyczki nie są jednak udzielane każdej firmie. W celu uzyskania pieniędzy konieczne jest zazwyczaj przedstawienie odpowiednich dokumentów pozwalających na obliczenie zdolności kredytowej. Nie jest to jednak regułą, ponieważ obecnie coraz bardziej popularne są pożyczki tylko na oświadczenie, bez potrzeby dostarczania żadnej dodatkowej dokumentacji. Zalicza się do nich również pożyczki dla firm bez ZUS i US, które wybierane są zarówno przez firmy nowe, jak i te z długim stażem.

Na czym polegają pożyczki dla firm bez ZUS i US?

Tego rodzaju pożyczki są przede wszystkim polecane dla przedsiębiorców, którzy nie chcą dostarczać dokumentów z ZUS oraz US. Są to dokumenty o niezaleganiu z płatnościami. Na tej podstawie instytucje pożyczkowe określają, czy pożyczkobiorca jest godny zaufania i można pożyczyć mu środki. Gdy ZUS lub US nie chcą wydać takich dokumentów, wtedy pożyczkobiorca może mieć problem z uzyskaniem pożyczki, w której warunkach znajduje się ich dostarczenie.

W takich przypadkach alternatywnym rozwiązaniem są pożyczki dla firm bez ZUS i US. Aktualnie możemy się o nie ubiegać zarówno w firmach pozabankowych, jak i w bankach. To możliwe, ponieważ instytucje te sprawdzają swoich klientów na inne sposoby, między innymi w bazach dłużników takich jak BIG.

Liczy się czas? Wybierz pożyczki dla firm bez ZUS i US

Gdy zależy ci na tym, aby otrzymać pieniądze jak najszybciej, w takiej sytuacji pożyczki dla firm bez ZUS i US to również kapitalna propozycja. Otrzymanie dokumentów w Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz z Urzędu Skarbowego zajmuje czas – przedsiębiorca musi dojechać do urzędów, postać swoje w kolejkach, dlatego taka wyprawa może zająć mu nawet dwa dni, gdy nie uda mu się załatwić wszystkiego w ciągu jednego dnia. Wybierając pożyczki bez ZUS i US, możemy otrzymać pieniądze nawet tego samego dnia – także całkowicie przez internet.

Jeśli również zainteresowały cię pożyczki dla firm bez ZUS i US, w Aasa Dla Biznesu mamy dla ciebie specjalną propozycję – to wygodna pożyczka ratalna oferowana na sumę do 10 000 złotych oraz na okres do 24 miesięcy. Dzięki niej możesz sfinansować różne wydatki swojej firmy – od pokrycia zaległych faktur, poprzez opłacenie podatków, a skończywszy na zakupieniu towaru.

Wniosek o pożyczkę w Aasa Dla Biznesu możesz wypełnić nawet w tym momencie. Nasi pracownicy szybko go przeanalizują i przekażą decyzję telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

« Powrót do artykułów