« Powrót do artykułów

Jak można otrzymać kredyt na firmę przez internet?

Jak można otrzymać kredyt na firmę przez internet?

Po pożyczkę dla firmy wcale nie musimy udawać się do oddziału banku. Możemy też zdecydować się na pożyczki internetowe, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. To oferta dostępna zarówno bankowo, jak i pozabankowo. W jaki sposób możemy otrzymać pi...

Po pożyczkę dla firmy wcale nie musimy udawać się do oddziału banku. Możemy też zdecydować się na pożyczki internetowe, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. To oferta dostępna zarówno bankowo, jak i pozabankowo. W jaki sposób możemy otrzymać pieniądze dla biznesu przez internet?

Pożyczki internetowe wybierane są coraz częściej. To bardzo wygodna i szybka forma na podreperowanie budżetu, która nie wymaga wychodzenia z domu. Jedyne, co musimy zrobić, to wypełnić wniosek o pożyczkę, a także przeprowadzić odpowiednią weryfikację w zależności od wymogów instytucji oferującej takie usługi. W bankach o pożyczki możemy wnioskować bezpośrednio z poziomu swojego serwisu transakcyjnego, natomiast w firmach pożyczkowych na ich stronach WWW.

Dla kogo pożyczka firmowa przez internet?

Przede wszystkim dużo zależy od tego, gdzie będziemy chcieli skorzystać z pożyczki firmowej. Jako stały klient banku mający w danej instytucji konto od lat, na które regularnie wpływają pieniądze, wniosek możemy złożyć bez problemu on-line – środki będą na koncie nawet w parę minut. Maksymalna wysokość pożyczki zależna jest od operacji na koncie.

Gdy jednak będziemy potrzebowali pożyczki jako nowa firma w banku, najczęściej będziemy musieli już skontaktować się z pracownikiem telefonicznie czy odwiedzić placówkę, aby tam uzyskać szczegóły oferty i skorzystać z niej. Warto przy tym wskazać, że banki mają w stosunku do nowych firm bardziej restrykcyjne wymagania.

Z kolei firmy pożyczkowe mają dla biznesu bardziej atrakcyjne pożyczki on-line – możemy otrzymać je nawet w ciągu kilkunastu minut bez wychodzenia ze swojego biura albo domu. Dodatkowym atutem są ograniczone formalności. W Aasa Dla Biznesu oferujemy pożyczki już od pierwszego dnia prowadzenia działalności, bez potrzeby dostarczania dokumentów rejestracyjnych, księgowych, bankowych. Nie wymagamy także żadnych poręczeń oraz innych zabezpieczeń.

Jak wnioskować o pożyczkę firmową on-line?

To bardzo proste – podamy to na przykładzie naszej firmy Aasa Dla Biznesu. Na początku zachęcamy do skorzystania z kalkulatora pożyczkowego znajdującego się na naszej głównej stronie internetowej. Dzięki niemu można wybrać potrzebną sumę i okres spłaty – maksymalnie to 10 000 złotych oraz 24 miesiące. Od razu będziemy mogli również sprawdzić koszty pożyczki, wysokość raty, RRSO, oprocentowanie.

Gdy dobierzemy odpowiednie parametry naszej pożyczki ratalnej, możemy przejść do kolejnego kroku, czyli wypisania wniosku o pożyczkę. Tutaj konieczne jest wprowadzenie danych osobowych, w tym takich jak imię, nazwisko, PESEL, NIP, seria i numer dowodu osobistego, danych adresowych i kontaktowych. Przy składaniu wniosku klient wpisuje też formę wypłaty, swoje miesięczne wydatki oraz inne dane, które będą pomocne w określeniu jego zdolności kredytowej. W następnym kroku podajemy także informacje o firmie, a na końcu przechodzimy przez proces weryfikacji.

Gdy wniosek zostanie wysłany, dokładnie analizuje go pracownik naszej firmy Aasa, a następnie kontaktuj esie z klientem e-mailowo albo telefonicznie w celu przekazania informacji o decyzji.

« Powrót do artykułów