« Powrót do artykułów

Gdzie szukać pożyczki dla firm z krótkim stażem?

Gdzie szukać pożyczki dla firm z krótkim stażem?

Krótki staż firmy wcale nie musi oznaczać problemów z uzyskaniem pieniędzy z pożyczki. Musimy jednak znaleźć taką ofertę, która będzie najbardziej korzystna, ponieważ nie wszędzie będziemy mogli liczyć na finansowanie. Gdzie powinniśmy szukać pożyczki dla....

Krótki staż firmy wcale nie musi oznaczać problemów z uzyskaniem pieniędzy z pożyczki. Musimy jednak znaleźć taką ofertę, która będzie najbardziej korzystna, ponieważ nie wszędzie będziemy mogli liczyć na finansowanie. Gdzie powinniśmy szukać pożyczki dla firmy z krótkim stażem?

Pożyczki rządzą się swoimi prawami. Pieniądze możemy otrzymać przede wszystkim wtedy, gdy jesteśmy klientem godnym zaufania. Gdy nie jesteśmy w stanie udowodnić swoich dochodów lub w przeszłości mieliśmy trudności ze spłatą swoich zobowiązań, sprawa się komplikuje. W podobnej pozycji znajdują się nowe firmy, które nie osiągają jeszcze tak dużych dochodów i nie mają zbudowanej historii kredytowej. Nic więc dziwnego, że instytucje pożyczkowe podchodzą do firm z krótkim stażem z rezerwą.

Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie otrzymamy pożyczki dla firm z krótkim stażem. Wprost przeciwnie, ponieważ aktualnie coraz więcej instytucji ma dla swoich klientów atrakcyjne propozycje i to bez skomplikowanych formalności.

Do banku i firmy pożyczkowej

Wśród instytucji oferujących pożyczki dla nowych firm znajdują się zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe – pozabankowe. Warto więc zapoznać się z różnymi propozycjami, aby znaleźć dla siebie najlepszą.

Pożyczki dla nowych firm to przede wszystkim pożyczki udzielane na mniejsze sumy – najczęściej w kwocie do 10 000 złotych, maksymalnie do 30 000 złotych, które mogą być wydane na dowolny cel, na przykład na zakupienie wyposażenia firmy, towarów czy materiałów, dlatego możemy razem z tymi środkami sfinansować te wydatki, które ma każda nowa firma.

Do uzyskania pożyczki najczęściej nie są wymagane żadne zabezpieczenia i poręczenia. W najbardziej dogodnej wersji, musimy tylko przedstawić swój dowód osobisty i nie mieć zadłużeń odnotowanych w bazach typu BIG czy BIK. Zdarzyć się może jednak, że pożyczkodawca będzie wymagał przedstawienia dokumentów, na przykład rejestracyjnych, księgowych, bankowych, biznesplanu, zaświadczeń z ZUS i US.

Po pożyczki możemy udać się też do funduszy pożyczkowych, niemniej jednak w tym przypadku konieczne jest spełnienie wymogów podobnych do tych bankowych.

pożyczkę dla nowej firmy otrzymasz też przez internet

Dzisiaj po pożyczki dla firm z krótkim stażem wcale nie musimy udawać się osobiście do placówki banku czy firmy pożyczkowej. Wszystko możemy również załatwić przez internet, czyli bez wychodzenia z biura. To dogodny wybór w sytuacji, gdy w okolicy nie mamy żadnej instytucji oferującej pożyczki dla nowych firm albo po prostu doceniamy komfort i cenimy swój czas.

Gdy potrzebujesz szybkiej i wygodnej pożyczki dla firmy, zapraszamy do wybrania naszej oferty w Aasa Dla Biznesu. Pożyczamy pieniądze dla firm już od pierwszego dnia działalności i nie wymagamy dostarczania szeregu dokumentów oraz zabezpieczeń. To powoduje, że nasza pożyczka ratalna to świetna propozycja dla nowych przedsiębiorców potrzebujących środków na rozpoczęcie oraz rozwój swojej działalności. Wniosek o naszą pożyczkę można złożyć nawet w tym momencie przez internet – zapraszamy!

« Powrót do artykułów